Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri sayesinde ev, iş yeri ve özel alanlarınızı hırsızlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Bu sistemler oldukça akıllıdır ve herhangi bir hırsızlık girişiminde devreye girerler. Devreye girdiği anda uyarı verirler.

Hırsız alarm sistemlerinin yapısını genel hatları ile incelersek; kontrol paneli, tuş takımı, siren ve sensörlerden oluştuğunu söyleyebiliriz.

Söz konusu alanın genişliği ve diğer yapısal özellikleri dikkate alınarak, en doğru bir şekilde güvenliğin sağlanabilmesi için sensör sayısının doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Merak etmeyin, biz bu aşamada da sizlere yardımcı olmaktayız. Bu sayede söz konusu binanın her türlü hırsızlık girişimine karşı güvenli hale getirilmesini sağlıyoruz.

Hırsız Alarm Sistemleri Özellikleri

Hırsız alarm sistemleri Temel olarak iki işlevselliğe sahiptir. Birincisi olası hırsızlıkların önüne geçer, ikincisi ise hırsızlık anında gerekli alarmı vererek, en kısa sürede duruma müdahale edilmesini sağlar.

Bu sistemin başlıca özellikleri;

  • Sensörler; kapı, pencere ve her türlü kısma yerleştirilebilir
  • Dilerseniz akıllı alarm sistemini tercih edebilirsiniz. Bu sayede söz konusu hırsızlık ya da diğer olağan dışı durumların evin ya da iş yeri binanızın hangi kısmında meydana geldiğini direkt anlayabilirsiniz.
  • O binada kimse olmasa bile etkin koruma sağlar
  • Kapı ve pencerelerde herhangi bir zorlama durumunda devreye girmektedir
  • Uyarı anında belirli kişilere, belirli bir yöntem ile iletişime geçilmesi ayarlanabilir
  • Sistem; CCTV veya AHD ile entegre edilebilir. Bu sayede olay anlık olarak kişinin akıllı telefonuna gönderilebilir.
  • Gaz sızıntısı, su baskını, yangın gibi fonksiyonlar da entegre edilebilir
  • Uzaktan sistemi kontrol edebilmeniz de mümkündür

Daha pek çok özelliği ile sizi, sevdiklerinizi ve işinizi tam anlamıyla koruyacak bir güvenlik sistemi olduğundan emin olabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri Kullanmanın Avantajları

Hırsız alarm sistemleri kullanmaya başladığınızdan itibaren artık içiniz daha rahat olacaktır. Çünkü biliyorsunuz ki iş yeriniz ya da eviniz, siz oradan ayrılsanız bile anlık olarak korunmaktadır. Üstelik isteğinize bağlı olarak yapılabilecek CCTV ve diğer entegrasyon işlemleri sayesinde bu sistem sadece hırsızlık durumlarında değil, diğer tüm olağan dışı durumlarda da devreye girebilecek ve sizlere anlık olarak ya da kaydedip, görüntüleri akıllı telefonunuza gönderecektir.

Daha pek çok avantajı ile siz de güvenli bir hayata adım atmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Markalar

MAKROTEK E-BÜLTEN
Makrotek e-bültene abone olarak kampanyalar ve haberler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.